Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Biuro Patalpos

C&C Design Creative Headquarters

Biuro Patalpos „C&C Design“ kūrybinė būstinė yra poindustriniame ceche. Jos pastatas pertvarkytas iš raudonų plytų fabriko, praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje. Siekdama apsaugoti esamą situaciją ir istorinę pastato atmintį, projektavimo komanda stengėsi, kad vidaus apdaila nesugadintų originalaus pastato. Interjero dizaine naudojama daug eglės ir bambuko. Protingai sumanytos erdvių atidarymas ir uždarymas bei perdavimas. Įvairių regionų apšvietimo projektai atspindi skirtingą vaizdinę atmosferą.

Projekto pavadinimas : C&C Design Creative Headquarters, Dizainerių vardas : Zheng Peng, Kliento vardas : C&C Design Co.,Ltd..

C&C Design  Creative  Headquarters Biuro Patalpos

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.