Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Parodų Erdvė

IDEA DOOR

Parodų Erdvė 2012 m. Guangdžou dizaino savaitės C&C paviljonas yra daugialypis ir sinchroninis kosminis įrenginys. Keturiomis kryptimis išplatinti langai ir durys suvokia intelektualų konversiją ir sąveiką vitrinos viduje ir išorėje, atspindėdami įmonės tolerancijos, atvirumo ir įvairiapusės plėtros koncepciją. Pasirinkus interaktyviosios papildytos realybės rodymo technologiją ir realiosios aplinkos bei virtualiosios aplinkos superpoziciją, įmonės dizaino atveju prietaiso viduje ekrano forma paverčiama iš dviejų dimensijų į daugialypius.

Projekto pavadinimas : IDEA DOOR, Dizainerių vardas : Zheng Peng, Kliento vardas : C&C Design Co.,Ltd..

IDEA DOOR Parodų Erdvė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.