Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sagė

Nautilus Carboniferous

Sagė Sagė „Nautilus anglies dvideginio“ tyrinėja sakralias gamtos geometrijas, susijusias su aukso santykiu. Naudojant aukštųjų technologijų medžiagas, sagė buvo pagaminta naudojant 0,40 mm anglies pluošto / Kevlaro kompozicinius lakštus ir kruopščiai pagamintus komponentus iš aukso, paladžio ir Tačio perlo. Sagė, gaminama labai kruopščiai ir atkreipiant dėmesį į detales, vaizduoja gamtos, matematikos grožį ir jųdviejų ryšį.

Projekto pavadinimas : Nautilus Carboniferous, Dizainerių vardas : Ezra Satok-Wolman, Kliento vardas : Atelier Hg & Company Inc..

Nautilus Carboniferous Sagė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.