Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Biuro Interjero Dizainas

Mundipharma Singapore

Biuro Interjero Dizainas Priėmimo zonos dekoras sukuria labai modernų biuro pojūtį, tarsi naujas veido pakėlimas veidrodyje su apvaliais žibintais, pilno stiklo plokštėmis, matiniais lipdukais, balto marmuro stalviršiu, spalvotomis kėdėmis ir įvairiomis geometrinėmis formomis. Ryškus ir drąsus dizainas rodo dizainerio ketinimą išryškinti įmonės įvaizdį, ypač įmontuojant įmonės logotipą funkcijų sienoje. Kartu su kruopščiu apšvietimu strategiškose vietose, priėmimo zona yra garsi dizaino atžvilgiu ir vis tiek tyliai demonstruoja savo estetinį patrauklumą.

Projekto pavadinimas : Mundipharma Singapore, Dizainerių vardas : Priscilla Lee Pui Kee, Kliento vardas : Apcon Pte Ltd.

Mundipharma Singapore Biuro Interjero Dizainas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.