Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Fotelis

Baralho

Fotelis „Baralho“ fotelis pasižymi įspūdingu šiuolaikišku dizainu, sudarytu iš grynų formų ir tiesių linijų. Pagamintas iš sulankstytų ir suvirintų šlifuotų aliuminio plokštelių, šis fotelis išsiskiria savo paryškintu tvirtumu, kuris iššaukia medžiagos tvirtumą. Tai gali sujungti į vieną elementą grožį, lengvumą ir linijų bei kampų tikslumą.

Projekto pavadinimas : Baralho, Dizainerių vardas : FLÁVIO MELO FRANCO, Kliento vardas : FLAVIO FRANCO STUDIO.

Baralho Fotelis

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.