Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Arbatinukas Ir Arbatinukai

EVA tea set

Arbatinukas Ir Arbatinukai Šis viliojančiai elegantiškas arbatinukas su derančiais puodeliais turi nepriekaištingą užpilą ir yra malonumas iš jo pasimėgauti. Neįprasta šio arbatos puodo forma, kai snapelis susimaišo ir išauga iš kūno, ypač gerai tinka. Puodeliai yra universalūs ir liečiami, kad jie neliktų jūsų rankose skirtingais būdais, nes kiekvienas žmogus turi savo požiūrį į puodelio laikymą. Tiekiamas blizgančiai baltas su sidabruotu žiedu arba juodu matiniu porcelianu su blizgiu baltu dangčiu ir baltais kraštais puodeliais. Viduje įmontuotas nerūdijančio plieno filtras. MATMENYS: arbatinukas: 12,5 x 19,5 x 13,5 puodeliai: 9 x 12 x 7,5 cm.

Projekto pavadinimas : EVA tea set, Dizainerių vardas : Maia Ming Fong, Kliento vardas : Maia Ming Designs.

EVA tea set Arbatinukas Ir Arbatinukai

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.