Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Poilsio Kėdė

Bessa

Poilsio Kėdė „Bessa“ poilsio kėdė, sukurta viešbučių, kurortų ir privačių rezidencijų poilsio zonoms, dera su moderniais interjero dizaino projektais. Tai dizainas perteikia ramybę, kviečiančią prisiminti išgyvenimus. Išsprendę visiškai tvarią jos produkciją, galime džiaugtis jos formos, šiuolaikinio dizaino, funkcijos ir organinių vertybių pusiausvyra.

Projekto pavadinimas : Bessa, Dizainerių vardas : Simon Reynaud, Kliento vardas : Thelos.

Bessa Poilsio Kėdė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.