Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gyvenamasis Interjeras

Beijing Artists' House

Gyvenamasis Interjeras Po 30 metų spartios Kinijos industrializacijos šis projektas atspindi esminius socialinius pokyčius ir pramonės plėtrą šalyje, kuri reikalauja šiuolaikiško savo architektūros. Šia prasme namas reaguoja į nutolimą nuo tradicinių nuorodų link pramoninės realybės. Ja siekiama ištirti Kinijos pramonės galimybes ne kaip paslėptą žiaurią traumą, o kaip pažangos jėgą, galinčią paskirstyti gerovę visoje visuomenėje.

Projekto pavadinimas : Beijing Artists' House, Dizainerių vardas : Yan Pan, Kliento vardas : A photography in Beijing.

Beijing Artists' House Gyvenamasis Interjeras

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.