Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Barbekiu Restoranas

Grill

Barbekiu Restoranas Projekto tikslas - esamos 72 kvadratinių metrų motociklų remonto dirbtuvės pertvarkyti į naują „Barbeque“ restoraną. Darbo sritis apima visišką išorės ir vidaus erdvės perprojektavimą. Išorę įkvėpė kepsninės grotelių sujungimas su paprasta nespalvota medžio anglies spalvų schema. Vienas iš šio projekto iššūkių yra pritaikyti agresyvius programinius reikalavimus (40 vietų valgomojo zonoje) tokioje mažoje erdvėje. Be to, turime dirbti su neįprastu nedideliu biudžetu (40 000 USD), į kurį įeina visi nauji ŠVOK blokai ir nauja komercinė virtuvė.

Projekto pavadinimas : Grill, Dizainerių vardas : Yu-Ngok Lo, Kliento vardas : YNL Design.

Grill Barbekiu Restoranas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.