Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Meno Muziejus

The Vagrant

Meno Muziejus Naujojo Taipėjaus miesto meno muziejaus architektūra, kurią suprojektavo Aleksandar Rudnik Milanovic kaip krano paukštį lizde prie upės terasos, buvo lengvai suprantama iš tolo ir iš bet kurių parko taškų prie Jingge upės. Muziejaus forma nebuvo nevaržomas minimalistinis, subalansuotas kranų, atriumo, kaip paukščio plaučių, judėjimas ten, kur grynas oras ir saulės spinduliai pateko tiesiai į muziejų. Sparnai, kaip parodų erdvė, o kranai - kaip menų restoranas, muziejaus svečiai galėjo mėgautis kraštovaizdžio vaizdais ir netoliese esančiu Taipėjaus miestu.

Projekto pavadinimas : The Vagrant , Dizainerių vardas : Dr Aleksandar Rudnik Milanovic, Kliento vardas : Aleksandar Rudnik Milanovic.

The Vagrant  Meno Muziejus

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.