Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Daugiafunkcis Krepšys

Collectote

Daugiafunkcis Krepšys „Collectote“ yra „viskas viename“ krepšys, leidžiantis viską sutvarkyti. Atskirkite savo didelį pasiuntinių krepšį, o būtiniausius daiktus nešiokitės mažesnėje kelionių, muziejų lankymo, klasių, darbo ir prekybos parodų krepšyje. „Messenger“ krepšys yra pakankamai didelis, kad jame tilptų daugiau nei 5 raidžių dydžio albumai, nešiojamasis kompiuteris ir vienos nakties daiktai. „Collectote“ yra odinių kortelių laikiklis ir du nuimami krepšiai, išsiskiriantys iš pamušalo spalvos. Jis tarnauja įvairiose situacijose, tenkinant visų žmonių poreikius, pradedant menininkais ir baigiant vadovais.

Projekto pavadinimas : Collectote, Dizainerių vardas : Yun Hsin Lee, Kliento vardas : Collectors Club of New York.

Collectote Daugiafunkcis Krepšys

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.