Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Komercinė Erdvė

De Kang Club

Komercinė Erdvė „Dekang“ yra komerciniame centre, Guangdžou, Kinijoje. Tai yra SPA ir pramogų centras. Projektas yra „miesto kraštovaizdžio“, kaip pagrindinio įkalčio atsakant į šiuolaikinio miesto gyvenimo reikalavimus, koncepcija.

Projekto pavadinimas : De Kang Club, Dizainerių vardas : Yongcai Huang, Kliento vardas : De Kang Club.

De Kang Club Komercinė Erdvė

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.