Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kvapo Difuzorius

Magic stone

Kvapo Difuzorius Magiškas akmuo yra daug daugiau nei buitinis prietaisas, sugeba sukurti magišką atmosferą. Jos formą įkvėpė gamta, galvodama apie akmenį, išlygintą upės vandens. Vandens elementą simboliškai vaizduoja banga, skirianti viršutinę ir apatinę kūno dalis. Vanduo yra svarbiausias šio produkto elementas, kuris ultragarsu purškia vandenį ir kvapnų aliejų, sukurdamas šaltą garą. Bangos motyvas skirtas sukurti atmosferą per LED šviesą, kuri sklandžiai keičia spalvas. Nukreipdami dangtelį, suaktyvinate talpos mygtuką, kuris kontroliuoja visas funkcijas.

Projekto pavadinimas : Magic stone, Dizainerių vardas : Nicola Zanetti, Kliento vardas : Segnoinverso Srl.

Magic stone Kvapo Difuzorius

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.