Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vaizduojamasis Menas

Loving Nature

Vaizduojamasis Menas Mylėti gamtą yra meno kūrinių, primenančių meilę ir pagarbą gamtai, visam gyvam daiktui, projektas. Kiekviename paveiksle Gabriela Delgado ypatingą dėmesį skiria spalvai, kruopščiai pasirinkdama elementus, kurie susilieja su harmonija, kad būtų sodrus, bet paprastas apdaila. Tyrimas ir tikra meilė dizainui suteikia intuityvų sugebėjimą sukurti ryškiaspalves spalvotas detales su taškiniais elementais, pradedant nuo fantastinio ir išradingo. Jos kultūra ir asmeniniai išgyvenimai kompozicijas paverčia unikaliais vaizdiniais pasakojimais, kurie bet kokią atmosferą pagražins gamta ir linksmumu.

Projekto pavadinimas : Loving Nature, Dizainerių vardas : Gabriela Delgado, Kliento vardas : GD Studio C.A.

Loving Nature Vaizduojamasis Menas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.