Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Roly Poli, Kilnojamieji Mediniai Žaislai

Tumbler" Contentment "

Roly Poli, Kilnojamieji Mediniai Žaislai Kaip turėti vaivorykštę? Kaip apkabinti vasaros vėją? Mane visada paliečia kai kurie subtilūs dalykai ir jaučiuosi labai patenkinta ir laiminga. Kaip laikyti ir kaip turėti? Užtenka tiek pat, kiek ir šventė. Norėčiau įvairias medžiagas formuoti paprastai ir juokingai. Leiskite vaikams žaisti su jais, kad atpažintų fizinį pasaulį, sužadintų vaizduotę ir padėtų suprasti juos supančią aplinką.

Projekto pavadinimas : Tumbler" Contentment " , Dizainerių vardas : Sha Yang, Kliento vardas : Sha Yang Design.

Tumbler" Contentment "  Roly Poli, Kilnojamieji Mediniai Žaislai

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.