Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Multipod

Hive

Multipod Avilys yra 315 laipsnių atviros priekinės vertikalios juostos kupolas, sudarytas iš septynių 45 laipsnių spindulio segmentų. Pirmyn į dizainą, kartu išlaikant funkcionalumą ir iššūkį esamai baldų formai. Novatoriška koncepcija paremta sfera, supaprastinta forma, tačiau dramatiška. „Avilys“ padarys vizualų poveikį bet kurioje užimtoje erdvėje. Futuro-virtuozas

Projekto pavadinimas : Hive, Dizainerių vardas : Clive Walters, Kliento vardas : Senator Specialist Products.

Hive Multipod

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.