Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Brošiūra

NISSAN CIMA

Brošiūra ・ „Nissan“ integravo visas savo moderniausias technologijas ir išmintį, puikios kokybės interjero medžiagas ir japonų meistriškumo meną (japonų kalba „MONOZUKURI“), kad sukurtų neprilygstamos kokybės prabangų sedaną - naująjį CIMA, vienišą „Nissan“ pavyzdinį flagmaną.・ Ši brošiūra skirta ne tik parodyti CIMA produkto savybes, bet ir parodyti auditorijai „Nissan“ pasitikėjimą ir pasididžiavimą savo meistriškumu.

Projekto pavadinimas : NISSAN CIMA, Dizainerių vardas : E-graphics communications, Kliento vardas : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN CIMA Brošiūra

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.