Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pasaulinės Mugės Stendo Dizainas, Skirtas Žaislui,

The Wave

Pasaulinės Mugės Stendo Dizainas, Skirtas Žaislui, Įkvėptas japoniško „aktyvios ramybės“ principo, dizainas sujungia racionalius ir emocinius elementus į vieną visumą. Iš išorės architektūra atrodo minimalistiška ir rami. Vis tiek galite jausti didžiulę jėgą, sklindančią iš jos. Pagal savo burtą, jūs smalsiai įslydote į interjerą. Patekę į vidų, atsidūrėte stebėtinoje aplinkoje, kur pilna energijos ir alsuoja didelės medijos sienos, kuriose rodomos energingos, abstrakčios animacijos. Tokiu būdu stendas lankytojams tampa įsimintina patirtimi. Koncepcija vaizduoja asimetrinę pusiausvyrą, kurią randame gamtoje ir japonų estetikos širdyje.

Projekto pavadinimas : The Wave, Dizainerių vardas : Alia Ramadan, Kliento vardas : Toyota Motors Europe.

The Wave Pasaulinės Mugės Stendo Dizainas, Skirtas Žaislui,

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.