Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Parko Suolas

Nessie

Parko Suolas Šis projektas yra pagrįstas koncepcijos „Nuleisk ir pamiršk“ idėja, tai yra lengvai montuojamas vietoje su minimaliomis įrengimo sąnaudomis atsižvelgiant į esamą miesto aplinkos infrastruktūrą. Tvirtos betono skysčio formos, kruopščiai subalansuotos, sukuria apimančią ir patogią sėdėjimo patirtį.

Projekto pavadinimas : Nessie, Dizainerių vardas : George Drakakis, Kliento vardas : ICONPOETRY.

Nessie Parko Suolas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.