Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Arkliukas

xifix2base rocking-chair-one

Arkliukas Supamosios kėdės dizainas pagrįstas būtinu fizikos ir medžiagų minimumu - realizuotas vienu begaliniu vamzdžiu. Stabilumas pasiekiamas kilpos forma. Jokių papildomų konstrukcijų ir jungčių nereikia. Kėdė neturi jokių kampų, tik kreivės - harmoningi kreivės. Tai plona ir jauki arkliukė - be ornamentų ir papildomų konstrukcijų. Jis skirtas atsipalaiduoti tokiose vietose kaip gyvenamieji kambariai. Sumažinta vieno vamzdžio konstrukcija yra iškart matoma.

Projekto pavadinimas : xifix2base rocking-chair-one, Dizainerių vardas : Juergen Josef Goetzmann, Kliento vardas : Creativbuero.

xifix2base rocking-chair-one Arkliukas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.