Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Dizaino / Pardavimo Paroda

dieForm

Dizaino / Pardavimo Paroda Paroda „dieForm“ yra tokia novatoriška ir dėl dizaino, ir dėl naujos eksploatacijos koncepcijos. Visi virtualios parodos salės produktai yra fiziškai eksponuojami. Lankytojų atitraukia nei produktas, nei reklamos, nei pardavimo personalas. Papildomos informacijos apie kiekvieną gaminį galite rasti daugialypės terpės ekranuose arba naudodami QR kodą virtualioje parodų salėje (programoje ir svetainėje), kur produktus taip pat galima užsisakyti vietoje. Koncepcija leidžia parodyti įdomų gaminių asortimentą, tuo pačiu pabrėžiant produktą, o ne prekės ženklą.

Projekto pavadinimas : dieForm, Dizainerių vardas : Gessaga Hindermann GmbH, Kliento vardas : Stilhaus G, Rössliweg 48, CH-4852 Rothrist.

dieForm Dizaino / Pardavimo Paroda

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.