Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Nekilnojamojo Turto Pardavimo Centras

MIX C SALES CENTRE

Nekilnojamojo Turto Pardavimo Centras Tai nekilnojamojo turto pardavimo centras. Originali architektūrinė forma yra stiklinė kvadratinė dėžutė. Bendrą interjero dizainą galima pamatyti iš pastato išorės, o interjero dizainą visiškai atspindi pastato aukštis. Yra keturios funkcijų zonos: daugialypės terpės ekrano sritis, modelio ekrano sritis, derybų sofos zona ir medžiagų rodymo zona. Keturios funkcijų sritys atrodo išsklaidytos ir izoliuotos. Taigi mes pritaikėme juostą, kad sujungtume visą erdvę, kad pasiektume dvi projektavimo koncepcijas: 1. funkcijų sričių sujungimą; 2. pastato aukščio suformavimą.

Projekto pavadinimas : MIX C SALES CENTRE, Dizainerių vardas : Kris Lin, Kliento vardas : .

MIX C SALES CENTRE Nekilnojamojo Turto Pardavimo Centras

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.