Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Daugiafunkcė Kėdė

charchoob

Daugiafunkcė Kėdė Kubinė produkto forma išlaiko stabilų ir subalansuotą visomis kryptimis. Be to, trimis būdais naudojant produktą oficialiu, neoficialiu ir draugišku etiketu galima tik sukant kėdes 90 laipsnių kampu. Šis produktas buvo sukurtas taip, kad būtų kiek įmanoma lengvesnis (4 kg), atsižvelgiant į visus jo funkcionalumo aspektus. Šis tikslas buvo pasiektas pasirenkant lengvas medžiagas ir pustonius, kad gaminio svoris būtų kuo mažesnis.

Projekto pavadinimas : charchoob, Dizainerių vardas : Arash Shojaei, Kliento vardas : Arshida.

charchoob Daugiafunkcė Kėdė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.