Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vadovaujama Televizija

XX240 BMS SNB LED TV

Vadovaujama Televizija XX240 LED televizorių serijose yra 32 ", 39", 40 ", 42", 47 ", 50" nuo labiausiai prieinamų vidutinio dydžio gaminių iki aukščiausio segmento didelių televizorių su ta pačia dizaino idėja, siūlanti keletą variantų. Ekrano dizainas taip pat priklauso gamybos įmonei ir yra surenkamas pagal BMS metodiką. Ekrano metalas yra dažomas aukštos kokybės dažais, nes dizainas palieka dangtelio plotą atvirą ir jį apdengia tik galinio dangtelio sienelių storiu. Taigi atrodo, kad televizorių dengia tik plonas rėmas ir apšviesta logotipo sritis apačioje.

Projekto pavadinimas : XX240 BMS SNB LED TV, Dizainerių vardas : Vestel ID Team, Kliento vardas : Vestel Electronics Co..

XX240 BMS SNB LED TV Vadovaujama Televizija

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.