Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Lempa

sa.de01

Lempa Sarah Dehandschutter sukuria organines formas, kurios vargu ar galėjo būti suprojektuotos ant popieriaus, nes jos atsiranda tiesiogiai dėl medžiagos savybių. Audinys, ištemptas virš išlenktos lazdelės, suteikia natūralią ir elegantišką kreidos formą. Dėl savo asimetrinės formos jis atrodo skirtingai kiekvienu požiūriu, ir tai rodo nuolatinį judėjimą. Chalice dauginama formoje, armuotame gipse. Šviesa atsispindi nuo nepermatomo balto vidinio paviršiaus ir sukuria tituliuojantį chiaroscuro, pabrėžiant labai sklandžią formą. Lempa pakabinama metaline strype, kuri palaiko formos pusiausvyrą

Projekto pavadinimas : sa.de01, Dizainerių vardas : Sarah Dehandschutter, Kliento vardas : Sarah Dehandschutter.

sa.de01 Lempa

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.