Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Plovimo Skydelio Sąsaja

Project Halo

Plovimo Skydelio Sąsaja Tai visiškai nauja skalbinių sąsajos koncepcija. Jums bus daug lengviau naudotis šiuo jutikliniu ekranu nei daug mygtukų ar didelis ratas. Tai privers jus pasirinkti žingsnis po žingsnio, bet neprivers taip galvoti. Mes norime, kad pasirenkant skirtingą audinį ir ciklo tipą, jis pateiktų skirtingų spalvų vizualizatorių, todėl dabar tai gali būti puikus dalykas jūsų namams. Jūsų telefonas bus nuotolinio valdymo pultelis, apie tai gausite pranešimą ir pranešite apie jį bei internetu nusiųsite komandą plovyklai.

Projekto pavadinimas : Project Halo, Dizainerių vardas : Juan Yi Zhang, Kliento vardas : eico design.

Project Halo Plovimo Skydelio Sąsaja

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.