Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Išmatos

Musketeers

Išmatos Paprasta. Elegantiškas. Funkcinis. Muškietininkai yra trijų kojų išmatos, pagamintos iš metalo, milteliniu būdu padengto metalu, sulenkto į formą su lazeriu supjaustytomis medinėmis kojomis. Geometriškai įrodyta, kad trijų kojų pagrindas yra išties stabilesnis ir turi mažiau galimybių sustingti, nei turi keturias. Dėl puikios pusiausvyros ir funkcionalumo, modernistinės išvaizdos muškietininkų elegancija daro jį puikiu savo kambaryje. Sužinokite daugiau: www.rachelledagnalan.com

Projekto pavadinimas : Musketeers, Dizainerių vardas : Rachelle Dagñalan, Kliento vardas : Rachelle Marie Dagñalan (rmd*).

Musketeers Išmatos

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.