Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kūrybinis Rekonstravimas

Redefinition

Kūrybinis Rekonstravimas Projekto užduotis buvo išlaikyti kalnų kontekstą, neišmetus kaimiškų gyvenamųjų namų tipologijų kaimiškų prisiminimų. Tai buvo kapitalinio kalnų namo kapitalinė renovacija. Viskas bus pagaminta vietoje, kaip pagrindinės medžiagos panaudojant metalą, pušies medieną ir mineralinius užpildus, žmonių darbą ir kompetenciją. Pagrindinė idėja buvo leisti objektams įgyti naudojimą ir sentimentalią vertę po to, kai savininkai jiems atrodys naudingi ir pažįstami, taip pat projektuoti atsižvelgiant į medžiagų transformacinę galią.

Projekto pavadinimas : Redefinition, Dizainerių vardas : Helen Brasinika, Kliento vardas : BllendDesignOffice.

Redefinition Kūrybinis Rekonstravimas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.