Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kalėdinis Atvirukas

Season´s Greetings

Kalėdinis Atvirukas Popierius pagamintas iš 100% medvilnės, kuri savo minkštumu turi malonų prisilietimą ir pabrėžia ryšį su mada. Aiškus ir stilistinis kortelės dizainas pabrėžia CBR, kaip pirmaujančios šiuolaikiškų kasdienių moteriškų drabužių įmonės, tapatumą. Raudonplaukis elnias Rudolfas derina verslą ir Kalėdas: Iš pirmo žvilgsnio jo briedžiai nesikeičia, tik antrame vaizde pavaizduotas nedidelio masto pokytis. Be šios detalės, šalikas atskleidžia mados kompanijos charakterį.

Projekto pavadinimas : Season´s Greetings, Dizainerių vardas : Jens Lattke, Kliento vardas : CBR Fashion Group.

Season´s Greetings Kalėdinis Atvirukas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.