Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Aktyvus Garsiakalbis

db60

Aktyvus Garsiakalbis „Db60“ aktyvus garsiakalbis yra tikrai sukurtas mobiliųjų įrenginių vartotojams. „Db60“ garsiakalbio stilius pagrįstas šiaurietiškos dizaino kalbos paveldu ir paprastumu. Naudojimo paprastumą atspindi originali forma ir minimalistinės savybės. Garsiakalbis neturi mygtukų, o dėl švarios konstrukcijos jis tinka montuoti ten, kur reikia puikaus garso. „Db60“ yra ant sienos tarp namų garso ir interjero dizaino.

Projekto pavadinimas : db60, Dizainerių vardas : DNgroup Design Team, Kliento vardas : DNgroup.

db60 Aktyvus Garsiakalbis

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.