Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Daugiafunkcinė Spinta

Shanghai

Daugiafunkcinė Spinta „Šanchajaus“ daugiafunkcinė spinta. Fasado raštas ir lakoniška forma veikia kaip „dekoratyvinė siena“, ir tai leidžia suvokti garderobą kaip dekoratyvinį komponentą. „Viskas įskaičiuota“ sistema: apima skirtingo tūrio laikymo vietas; įmontuoti naktiniai staleliai yra spintos fasado dalis, atidaroma ir uždaroma vienu fasado paspaudimu; 2 įmontuotos naktinės lempos, paslėptos po išskirtiniu garsumu abiejose lovos pusėse. Pagrindinė spintelės dalis yra pagaminta iš mažytės medinės formos detalės. Jį sudaro 1500 vienetų kempų ir 4500 balinto ąžuolo gabalų.

Projekto pavadinimas : Shanghai, Dizainerių vardas : Julia Subbotina, Kliento vardas : Julia Subbotina.

Shanghai Daugiafunkcinė Spinta

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.