Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Rankinė

Diana

Rankinė Krepšys visada turi dvi funkcijas: sudėti daiktus į vidų (tiek, kiek į jį galėjo būti įdėta) ir gražiai atrodyti, bet iš esmės ne tokia tvarka. Šis krepšys atitinka abu prašymus. Jis yra unikalus ir skiriasi nuo kitų maišelių dėl jo gamyboje naudojamų medžiagų derinio: plexiglas su pritvirtintu tekstilės maišeliu. Krepšys savo forma yra labai architektūrinis, paprastas ir švarus, tačiau vis dėlto funkcionalus. Savo konstrukcija jis yra pagarba Bauhausui, jo pasaulėžiūrai ir šeimininkams, tačiau vis dėlto jis yra labai modernus. Dėka plexy, jis yra labai lengvas, o jo blizgus paviršius pritraukia dėmesį.

Projekto pavadinimas : Diana, Dizainerių vardas : Diana Sokolic, Kliento vardas : .

Diana Rankinė

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.