Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kramtomosios Gumos Pakuotės Dizainas

ZEUS

Kramtomosios Gumos Pakuotės Dizainas Kramtomosios gumos pakuočių dizainai. Tokio dizaino idėja yra „stimuliuojantis jautrumą“. Produktų tikslai yra dvidešimties metų vyrai, o tie novatoriški dizainai padeda jiems instinktyviai pasirinkti produktus parduotuvėse. Pagrindiniai vaizdai išreiškia įspūdingą gamtos vaizdų, susijusių su kiekvienu skoniu, pasaulėžiūrą. „THUNDER SPARK“ - tai argutiškas ir elektra dvelkiantis skonis, „SNOW STORM“ - šaldantis ir stipriai aušinantis skonis, o „RAIN SHOWER“ - sudrėkinto, sultingo ir vandeningo jausmo skonis.

Projekto pavadinimas : ZEUS, Dizainerių vardas : Yoichi Kondo, Kliento vardas : LOTTE CO.,LTD..

ZEUS Kramtomosios Gumos Pakuotės Dizainas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.