Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Juvelyriniai Dirbiniai

Melek Taus

Juvelyriniai Dirbiniai Pagal tam tikrą ideologiją Dievas pasaulį prižiūri septynių šventų angelų. „Melek Taus“ arba „Peacock Angel“ yra didžiausias ir pirmasis iš Dievo šviesos iškyla vaivorykštės pavidalu. Bendrai šie septyni angelai yra septynios vaivorykštės spalvos, Melek Taus yra mėlynos spalvos. Kai Melekas Tausas atsisakė nusilenkti Adomui, jis buvo numestas iš dangaus. Jis atgailavo dėl savo pasididžiavimo nuodėmės ir verkė 7000 metų, ašaromis gesindamas pragaro gaisrus. Melekas Tausas buvo atleistas ir vėl paskirtas vyriausiuoju angelu. „Melek Taus“ yra Dievo, kuris sukūrė kosmosą iš Kosminio EGG, emanacija.

Projekto pavadinimas : Melek Taus, Dizainerių vardas : Samira Mazloom, Kliento vardas : Samira.Mazloom Jewellery.

Melek Taus Juvelyriniai Dirbiniai

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.