Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Svetainės Kėdė

Cat's Cradle

Svetainės Kėdė Skaičiai ar pluoštai, dabartinė projektavimo proceso dilema. Visi mes esame pradedantieji, bet kai kurie iš jų turime dirbti. Pradedantieji dizaineriai stebi kiekvieną turimą techniką ir mokosi jos. Laikui bėgant (~ 10 000 valandų) mes įsigyjame objektą (-us), kurie pakelia / populiarina / suasmenina / taupo mūsų žaidimą. Taigi mane žavi dabartinis susižavėjimas žiniasklaida, siūlančia, kad pats svarbiausias konstrukcinis elementas yra skaitmuo, lengvai valdomas. Skaičius nėra gyvybę kuriantis vienetas, o tik apvalinimas žemyn iki mažiausiai bendro vardiklio, mažesnio už pluoštą. Dizainas yra bent drožlės, atplaišos ir pluoštas.

Projekto pavadinimas : Cat's Cradle, Dizainerių vardas : Stoel Burrowes, Kliento vardas : Stoel Burrowes Design.

Cat's Cradle Svetainės Kėdė

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.