Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Mažmeninės Prekybos Interjero Dizainas

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Mažmeninės Prekybos Interjero Dizainas Klientas ieško kūrybinio dizaino, kad gerai reprezentuotų prekės ženklą. Pavadinimas „Hiveometrinis“ yra suformuotas iš dviejų žodžių „avilys“ ir „geometrinis“, kurie tiesiog nusako pagrindinę koncepciją ir vizualizuoja dizainą. Dizainą įkvėpė prekės ženklo herojaus gaminys, korio formos elektrinė kaitlentė. Įsivaizduojamas kaip korių, sienų ir lubų bruožų derinys, tvarkingai dekoruotas, sklandžiai sujungia ir susieja sudėtingas geometrines formas. Linijos yra subtilios ir švarios, todėl aptakus šiuolaikiškas vaizdas simbolizuoja begalinę vaizduotę ir kūrybiškumą.

Projekto pavadinimas : Hiveometric - Kuppersbusch Showroom, Dizainerių vardas : Alain Wong, Kliento vardas : .

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom Mažmeninės Prekybos Interjero Dizainas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.