Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žaislas

Movable wooden animals

Žaislas Įvairūs gyvūnų žaislai juda skirtingais būdais, paprasti, bet linksmi. Abstrakčios gyvūno formos sugeba įsivaizduoti vaikus. Grupėje yra 5 gyvūnai: kiaulė, antis, žirafa, sraigė ir dinozauras. Anties galva juda iš dešinės į kairę, kai jūs jį pakeliate nuo stalo, jums atrodo „NE“; Žirafos galva gali judėti aukštyn ir žemyn; Kiaulės nosis, sraigės ir dinozaurų galvos juda iš vidaus į išorę, kai pasukate uodegas. Visi judesiai priverčia žmones šypsotis ir priversti vaikus žaisti įvairiais būdais, pavyzdžiui, traukti, stumti, pasukti ir pan.

Projekto pavadinimas : Movable wooden animals, Dizainerių vardas : Sha Yang, Kliento vardas : Shayang Design Studio.

Movable wooden animals Žaislas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.