Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Monitoriaus Ausinės

ZTONE

Monitoriaus Ausinės Šis aksesuaras yra gyvenimo būdo priedas kartu su juvelyrikos koncepcija. Jį sudaro patentuotas laukiamas ausies galiukas, kurio kūnas yra formos prie ausies dubenėlio. Ištiestas lankstus sparno ausies antgalis pagerina ausies stabilumą, palaikydamas ausies keterą. Išradimas pagamintas iš silikono, kad padidintų maksimalų lankstumą. Grybų formos galvos dalis yra skirta užkabinti ausies kanalą, kad būtų kuo geriau užsandarinta nuo išorinio triukšmo. Tai yra ekonomiškas sprendimas, pakeisiantis aukščiausios kokybės pasirinktinį monitorių, tačiau tuo pačiu užtikrinantis tiksliausią garso atkūrimą.

Projekto pavadinimas : ZTONE, Dizainerių vardas : IMEGO Infinity LLC, Kliento vardas : I-MEGO.

ZTONE Monitoriaus Ausinės

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.