Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vartų Būdas

SIMORGH

Vartų Būdas Ši konstrukcija buvo suprojektuota taip, kad važiuojant automobiliais, važiuojančiais automobiliu, būtų kelio juosta, mažėjanti dėl automobilių svorio, dėl kurios krumpliaratiniai ratai suktųsi ir kabeliai būtų traukiami. Todėl, atėjus automobiliams į svetainę, keičiama portalo forma ir susidaro kitokios nuomonės.

Projekto pavadinimas : SIMORGH, Dizainerių vardas : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Kliento vardas : Company Sepad KHorasan.

SIMORGH Vartų Būdas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.