Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Palto Stendas

Lande

Palto Stendas „Paltos stendas“ buvo dizainas, kaip labai dekoratyvi ir funkcionali biuro skulptūra, meno ir funkcijos sintezė. Buvo manoma, kad kompozicija yra estetinė forma, norint pagražinti biuro erdvę ir apsaugoti šiuolaikiškiausią įmonės drabužį - „Blazer“. Galutinis rezultatas yra labai energingas ir rafinuotas kūrinys. Gaminant ir parduodant kūrinį, dizainas turėjo būti lengvas, stiprus ir masiškai gaminamas.

Projekto pavadinimas : Lande, Dizainerių vardas : Fabrizio Constanza, Kliento vardas : fabrizio Constanza.

Lande Palto Stendas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.