Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Komoda

dog-commode

Komoda Ši komoda išoriškai panaši į šunį. Tai labai džiugina, bet kartu yra ir funkcionalus. Šios komodos viduje yra trylika įvairaus dydžio dėžučių. Ši komoda susideda iš trijų atskirų dalių, sujungtų tarpusavyje ir sudarančių vieną unikalų dalyką. Originalios kojos suteikia stovinčio šuns iliuziją.

Projekto pavadinimas : dog-commode, Dizainerių vardas : Viktor Kovtun, Kliento vardas : Xo-Xo-L design.

dog-commode Komoda

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.