Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Komoda

shark-commode

Komoda Komoda, sujungta su atvira lentyna, suteikia judėjimo pojūtį, o dvi dalys padaro ją stabilesnę. Skirtingų paviršiaus dangų ir skirtingų spalvų naudojimas leidžia sukurti skirtingą nuotaiką ir gali būti montuojami tarp skirtingų interjerų. Uždaras komoda ir atvira lentyna suteikia gyvos būtybės iliuziją.

Projekto pavadinimas : shark-commode, Dizainerių vardas : Viktor Kovtun, Kliento vardas : Xo-Xo-L design.

shark-commode Komoda

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.