Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Arkliukas

WIRE

Arkliukas Naudojant CNC valcavimo metodą, WIRE yra suformuota iš dviejų aliuminio vamzdžių dalių. Nors tai ir funkcionali kėdė, ji atrodo kaip laidai, kabantys lygiame paviršiuje. Sėdima vieta yra paslėpta vamzdžiuose. Kėdė turi unikalią struktūrą su labai gera pusiausvyra. Tai yra patvarus, stabilus ir tvarus gabalas, pasižymintis mažomis medžiagų sąnaudomis ir prabangia išvaizda. WIRE yra lengvai pagaminamas. Be to, lengvos ir rūdims atsparios medžiagos yra tinkamos naudoti lauke ir lauke.

Projekto pavadinimas : WIRE, Dizainerių vardas : Hong Zhu, Kliento vardas : .

WIRE Arkliukas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.