Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Indų Rinkinys

MiMì

Indų Rinkinys „Mimì“ paprastas dizainas su švaria jo supjaustyta geometrija parodo labai paprastą naudojimą. Rankenos yra būtinos, tačiau mazgiškos formos išsiskiria iš matinio pilko liejimo aliuminio korpuso ir užtikrina tvirtą sukibimą, net jei šlapios ar riebios. Vieno nubrėžto plieno eskizo, naudojančio nelipnius virtuvės reikmenis, daugiau sujungti nereikia. Elastingas metalo lankstumas išnaudojamas norint gauti jaukią rankeną: jei paspaudžiamos, rankenos lengvai keičia savo formą ir tinka kiekvienam vartotojui. Keptuvės rankena su įtempta viela taip pat keičia jos formą. Minimalus dizainas prisideda prie ergonomikos tobulinimo .::Jei medžiaga gali padaryti daugiau ir dar geriau:

Projekto pavadinimas : MiMì, Dizainerių vardas : Gian Piero Giovannini, Kliento vardas : urge design.

MiMì Indų Rinkinys

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.