Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė, Kėdės Sudedamoji Kėdė

xifix-one

Kėdė, Kėdės Sudedamoji Kėdė Dizainas pagrįstas būtiniausiu fizikos ir medžiagų kiekiu, daugkartinio naudojimo, vidaus ir lauko, kampinės kėdės, kėdės su kėdėmis, apvalios minkštos, fengšui. Svorio guolio konstrukcija susideda iš vieno begalinio vamzdžio. Sėdynė pritvirtinta dviem ašiniais taškais ir dedama ant trečiojo konstrukcijos taško. Ašiniai fiksuoti rėmo taškai leidžia sėdynę atlošti, o kėdes galima sukrauti viena į kitą. Sėdynę galima lengvai nuimti, pakeisti medžiagą, apmušalą, formą, spalvą ir dizainą.

Projekto pavadinimas : xifix-one, Dizainerių vardas : Juergen Josef Goetzmann, Kliento vardas : Creativbuero.

xifix-one Kėdė, Kėdės Sudedamoji Kėdė

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.