Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Medicinos Centras

Neo Derm The Center

Medicinos Centras Jis sukurtas atkartoti linijų temą, o kalkių spalvos paryškinimo užtenka, kad būtų parodytas nuobodus ir energingas šio konkretaus odos priežiūros centro dizainas. Baltų brūkšniuotų linijų sijos driekiasi per visas baltas lubas ir dinamikos dėka driekiasi į aplinkinę erdvę. Poilsio zona, esanti greta registratūros, yra nustatoma ant kalkių spalvos kalkių tono nuo baldų iki kilimo, pabrėžiant jauną ir atjaunintą prekės ženklo esmę, apžvelgiant Viktorijos uostą.

Projekto pavadinimas : Neo Derm The Center, Dizainerių vardas : Danny Chan, Kliento vardas : Beige Design Limited.

Neo Derm The Center Medicinos Centras

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.