Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Šaukštas, Dovana

Naming Spoon

Šaukštas, Dovana „Pavadinimo šaukštas“ atsirado todėl, kad reikėjo pasiūlyti šiuolaikišką ir populiarią tradicinio krikštynų dovanos - šaukšto - alternatyvą. Norėjau sukurti šaukštą, kurį būtų galima suasmeninti ir pavadinti „Pavadinimo šaukštu“. Ceremonijų įvardijimas pastaruoju metu populiarėja. Norėjau sukurti objektą „Namų šaukštas“, kuris bus įteikiamas įvardijimo ceremonijoje ar krikštynose. Kiekvienas „Namų šaukštas“ yra unikalus ir gali būti pritaikytas gavėjams „Gimimo akmuo“ ir inicijuotas bei gali būti pateiktas kaip šeimų palikimas. paveldas.

Projekto pavadinimas : Naming Spoon, Dizainerių vardas : Katherine Alexandra Brunacci, Kliento vardas : Katherine Alexandra Brunacci.

Naming Spoon Šaukštas, Dovana

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.