Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Namų Ir Biuro Baldai

Egg-table

Namų Ir Biuro Baldai Stalviršio pagrindas yra metalinis žiedas, kurio viduryje įstatomas stiklas, o išorinė dalis pagaminta iš medžio, plastiko ar bet kurios kitos lentelėms patogios medžiagos. Stalas turi dvi L formos kojas iš metalo, kurios atrodo viena ant kitos, ir dėl to jos suteikia tvirtumą. Stalą galima visiškai išardyti transportavimui.

Projekto pavadinimas : Egg-table, Dizainerių vardas : Viktor Kovtun, Kliento vardas : Xo-Xo-L design.

Egg-table Namų Ir Biuro Baldai

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.