Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sulankstomas Dviratis

DONUT

Sulankstomas Dviratis Lengva sulankstyti dviračio koncepciją, kuri sulankstoma į apskritą rėmą, be to, kad dviračio dalys neišsikištų už rėmo. Dviratis atrodo sulankstytas kaip apskritimas, kurį galima lengvai nešti, laikyti ir laikyti. Šis dviratis turi apskritą aliuminio lydinio rėmą, kuris priima motociklininko apkrovą. Priekinė ir galinė šakės yra pasukamos į apskrito rėmą.Šis dviratis turi vamzdinį pedalą, kuris slysta ir sukasi švaistiklio viduje. Grandinės ir pavaros sujungimas pavaros yra naudojamos judėti į galinį ratą. Reguliuojamo aukščio sėdynė ir rankena su GPS, muzikos grotuvu ir ciklometru.

Projekto pavadinimas : DONUT, Dizainerių vardas : Arvind Mahabaleshwara, Kliento vardas : .

DONUT Sulankstomas Dviratis

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.