Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Keraminės Plytelės

eramosa

Keraminės Plytelės „Eramosa“: vyriška… Natūralių ir šiltų spalvų tonų serija turi švelnų ir malonų kontrastą bei išskiria įvairius variantus plačiu naudojimo diapazonu. Serija, kuri išsaugo natūralumą iki paskutinio taško, kai yra pagamintos, ištaisytos smulkių grūdų vaizdinės sienelės 21 x 63 ir 40 x 40 grindų plytelės, kurių matmenys yra ištaisyti, ir įkūnija visus skaitmeninės technologijos pranašumus. 21x63 dydžio „Edera“ ir „Leaf“ dekorai suteikia dinamiškumo serijos paprastumui.

Projekto pavadinimas : eramosa, Dizainerių vardas : Bien Seramik Design Team, Kliento vardas : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

eramosa Keraminės Plytelės

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.